Žilinčania, poďme spolu vyhrať voľby!

Autor: Martin Barčík | 12.11.2014 o 20:12 | Karma článku: 3,48 | Prečítané:  572x

Vážení priatelia, milí Žilinčania,   v sobotu 15.novembra rozhodneme, akým smerom sa bude naše mesto uberať, a ako bude Žilina vyzerať nasledujúce štyri roky. Vo voľbách rozhodneme o tom, kto bude najbližšie roky zastupovať naše záujmy, vyberieme si primátora a poslancov Mestského zastupiteľstva.

Prihováram sa Vám ako kandidát na primátora a prosím Vás o podporu vo voľbách nielen pre seba, ale aj pre tím našich kandidátov na poslancov, o ktorých ľudskú a odbornú pomoc sa pri svojej práci opieram.
 
Spolu sme pre naše mesto pripravili silný program a sme presvedčení, že jeho naplnením sa Žilina stane lepším miestom pre Život. Sme pripravení  a odhodlaní riadiť Žilinu kompetentne a odborne. Náš program pripravovali odborníci, ale najmä Žilinčania, ktorí v našom meste celý život žijú, pracujú, starajú sa o svoje rodiny.  Žijú tu svoje životy a  tak ako ja,  aj oni sú presvedčení, že Žilina má naviac. Nechceme stáť na mieste a pozerať sa, ako mesto, v ktorom sme vyrastali, upadá. Budeme Žilinu rozvíjať a budovať. Pre naše  deti a vnúčatá, ktoré budú môcť naše mesto opäť hrdo nazývať domovom. Za pomoc a podporu pri tvorbe programu ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa s nami, na stovkách osobných stretnutí, podelili o svoje podnety, predstavy a vízie.
 
Zmena v Žiline je nevyhnutná.  Preto veľmi oceňujem, že ma Robo Kašša podporil v mojej kandidatúre na primátora nášho mesta a vytvorili sme tak tím, ktorý vráti Žilinu Žilinčanom. Spoločne budeme presadzovať náš program a 100 riešení pre Žilinu. Šafárenie s majetkom Žilinčanov, ktoré predvádza Igor Choma, musí skončiť! Robo je športovec a správny Žilinec. Týmto športovým gestom jasne dokázal, že Žilina je u neho na prvom mieste. Ďakujem a ubezpečujem všetkých voličov a sympatizantov Roba Kaššu, že spoločne presadíme náš program do troch rokov!

Denne si v schránkach nachádzate množstvo letákov, ktoré majú pošpiniť moje meno a meno ľudí z môjho tímu. To iba dokazuje, že sme blízko a máme reálnu šancu zmeniť naše mesto. Ubezpečujem Vás, že nič z tých nezmyslov, ktoré sa pochybným spôsobom šíria po Žiline, nie je pravda. Som čestný a rovný chlap, žiadna bábka.

Viem, čo Žilina potrebuje a spolu s mojim tímom zmeníme Žilinu na krajšie, bezpečnejšie a čistejšie mesto.

Prosím Vás o podporu.
 
Ďakujem Vám Žilinčania!

Komunálne voľby sa konajú v sobotu 15.novembra v čase od 7:00 do 20:00. Voľby sú jednokolové.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

DOMOV

Zo Smeru odišiel celý regionálny klub, nechce povedať prečo

Sarosta obce Rišňovce sa sťažuje na ignoráciu zo strany vedenia Smeru.


Už ste čítali?