Žilinčania, poďme spolu vyhrať voľby!

Autor: Martin Barčík | 12.11.2014 o 20:12 | Karma článku: 3,48 | Prečítané:  554x

Vážení priatelia, milí Žilinčania,   v sobotu 15.novembra rozhodneme, akým smerom sa bude naše mesto uberať, a ako bude Žilina vyzerať nasledujúce štyri roky. Vo voľbách rozhodneme o tom, kto bude najbližšie roky zastupovať naše záujmy, vyberieme si primátora a poslancov Mestského zastupiteľstva.

Prihováram sa Vám ako kandidát na primátora a prosím Vás o podporu vo voľbách nielen pre seba, ale aj pre tím našich kandidátov na poslancov, o ktorých ľudskú a odbornú pomoc sa pri svojej práci opieram.
 
Spolu sme pre naše mesto pripravili silný program a sme presvedčení, že jeho naplnením sa Žilina stane lepším miestom pre Život. Sme pripravení  a odhodlaní riadiť Žilinu kompetentne a odborne. Náš program pripravovali odborníci, ale najmä Žilinčania, ktorí v našom meste celý život žijú, pracujú, starajú sa o svoje rodiny.  Žijú tu svoje životy a  tak ako ja,  aj oni sú presvedčení, že Žilina má naviac. Nechceme stáť na mieste a pozerať sa, ako mesto, v ktorom sme vyrastali, upadá. Budeme Žilinu rozvíjať a budovať. Pre naše  deti a vnúčatá, ktoré budú môcť naše mesto opäť hrdo nazývať domovom. Za pomoc a podporu pri tvorbe programu ďakujem Vám všetkým, ktorí ste sa s nami, na stovkách osobných stretnutí, podelili o svoje podnety, predstavy a vízie.
 
Zmena v Žiline je nevyhnutná.  Preto veľmi oceňujem, že ma Robo Kašša podporil v mojej kandidatúre na primátora nášho mesta a vytvorili sme tak tím, ktorý vráti Žilinu Žilinčanom. Spoločne budeme presadzovať náš program a 100 riešení pre Žilinu. Šafárenie s majetkom Žilinčanov, ktoré predvádza Igor Choma, musí skončiť! Robo je športovec a správny Žilinec. Týmto športovým gestom jasne dokázal, že Žilina je u neho na prvom mieste. Ďakujem a ubezpečujem všetkých voličov a sympatizantov Roba Kaššu, že spoločne presadíme náš program do troch rokov!

Denne si v schránkach nachádzate množstvo letákov, ktoré majú pošpiniť moje meno a meno ľudí z môjho tímu. To iba dokazuje, že sme blízko a máme reálnu šancu zmeniť naše mesto. Ubezpečujem Vás, že nič z tých nezmyslov, ktoré sa pochybným spôsobom šíria po Žiline, nie je pravda. Som čestný a rovný chlap, žiadna bábka.

Viem, čo Žilina potrebuje a spolu s mojim tímom zmeníme Žilinu na krajšie, bezpečnejšie a čistejšie mesto.

Prosím Vás o podporu.
 
Ďakujem Vám Žilinčania!

Komunálne voľby sa konajú v sobotu 15.novembra v čase od 7:00 do 20:00. Voľby sú jednokolové.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Američania obkľúčujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú dve americké lietadlové lode. Ďalšie môžu čoskoro pribudnúť.

DOMOV

Policajný odborár: Útočiť na ženu od chrbta nie je normálne

Policajti by mali mať kvalitnú výbavu.

KOMENTÁRE

Ťapákovci uvažujú o lapaní kotlebovcov

Kotlebovcom vraj percentá porastú. Tak radšej seďme a buďme.


Už ste čítali?